1. Úvod
  2. Jak to začalo
Jak to začalo

Realizace interiérů nebyla dříve mým předmětem podnikání, ale v současné době si jinou činnost ani neumím představit. Začínala jsem návrhy pro přátele, pak přišla první větší zakázka. Nyní je pro mne nejzajímavější realizace, kterou mám v rukou od začátku do konce. Od prvních nejasných obrysů, přes návrhy, zadání do výroby až po předání zákazníkovi. Je báječné, vidět výsledek takové práce.

Dodávky školního nábytku začaly také velmi nenápadně, ale v současné době se na mé činnosti podílí velmi významně. Je zajímavé přijít do třídy, která je buď prázdná, nebo vybavená nábytkem se značnými stopami použití a odcházet z moderní učebny. Těší mne, že mohu pomáhat při snaze ředitelů škol o příjemné a hlavně zdravé prostředí pro děti, které často mnohahodinové sezení špatně snáší.

Spolupracuji již pouze s dodavateli, kteří jsou zárukou vysoké kvality a ergonomického řešení nábytku. Díky tomu mohu i já garantovat svým zákazníkům vysokou užitnou hodnotu.

Radost mám i v případě, že se podaří zajímavě vybavit ředitelnu nebo kabinety ve škole, protože příjemné prostřední nepotřebují jen žáci, ale i pedagogové.

S každým, kdo se na mne obrátí s žádostí o spolupráci, si domluvím nezávaznou úvodní schůzku. Teprve po ní vím, jestli jsme se zákazníkem na stejné vlně a můžeme práce na zakázce zahájit. Máte-li zájem, kontaktujte mne. Ráda pomohu i Vám.

Škola nově, to je školní nábytek, mateřské školky, družiny, dětské herny, šatny, kanceláře, dílny, sklady

 

© skolanove.cz 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.